SUPER OFERTË për të gjithë bashkëkombasit tanë në: Europën Perendimore.

Nxitoni në të gjitha pikat e shitjes Tring EU sepse një ofertë si kjo vjen vërtetë rrallë.

Përjetoni emocionet e të gjitha ngjarjeve sportive në 5 kanale HD dedikuar sportit.

Mos humbisni asnjë ndeshje të 7 kampionateve sportive çdo ditë: Uefa Champions League, Belg, Skocez, Portugez, Zvicerian, Kupa e mbretit dhe Formula-E....

RadioDeçani

Radio e mbar Shqiptare Zëri i muzikës Shqipe Me ne Gjithmonë Afër Vendlindjes suaj....

Themelimi i RadioDeçani

RadioDeçani startoi për herë të parë më 18 Dhjetor 2007, ku kësaj radio ja dhanë besimin një numër i madhë miqësh, ndëgjues dhe bashkatdhetarë anë e mbanë botës....

RadioDeçani

RadioDeçani Radio e Mbar Shqiptare....

DËGJO RADIO'N LIVE

DO T'JU LËMË PA FRYMË

Përjetoni emocionet e të gjitha ngjarjeve sportive në 5 kanale HD dedikuar sportit. Mos humbisni asnjë ndeshje të 7 kampionateve sportive çdo ditë: Uefa Champions League, Belg, Skocez, Portugez, Zvicerian, Kupa e mbretit dhe Formula-E.
Kampionatet


Champions League Kupa e Mbretit Kampionati Belg Kampionati Skocez Kampionati Zvicerian Formula E Kampionati Portugez

UEFA Champions League

Eventi më i madh futbollitstik në Evropë vjen në kanalet Tring me transmetime maratonë. Një total prej 78 skuadrash marrin pjesë në këtë kompeticion i cili kulmon me finalen e madhe në Cardiff, Wales. Tring do të transmetojë çdo të martë dhe të mërkurë ndeshjet live në orën 20:45 sipas kalendarit të paracaktuar. Ndërkohë që në orën 23:00, në përfundim të takimeve të mbrëmjes, në studion e UEFA Champions League do të mund të ndiqni të gjitha golat dhe momentet më të bukura të mbrëmjes.