SUPER OFERTË për të gjithë bashkëkombasit tanë në: Europën Perendimore.

Nxitoni në të gjitha pikat e shitjes Tring EU sepse një ofertë si kjo vjen vërtetë rrallë.

Përjetoni emocionet e të gjitha ngjarjeve sportive në 5 kanale HD dedikuar sportit.

Mos humbisni asnjë ndeshje të 7 kampionateve sportive çdo ditë: Uefa Champions League, Belg, Skocez, Portugez, Zvicerian, Kupa e mbretit dhe Formula-E....

RadioDeçani

Radio e mbar Shqiptare Zëri i muzikës Shqipe Me ne Gjithmonë Afër Vendlindjes suaj....

Themelimi i RadioDeçani

RadioDeçani startoi për herë të parë më 18 Dhjetor 2007, ku kësaj radio ja dhanë besimin një numër i madhë miqësh, ndëgjues dhe bashkatdhetarë anë e mbanë botës....

RadioDeçani

RadioDeçani Radio e Mbar Shqiptare....

DËGJO RADIO'N LIVE

DO TË PËRJETONI EMOCIONE TË MËDHA

Çdo natë përjetoni emocione të ndryshme para ekranit së bashku me familjen tuaj. 6 kanale, mbi 2.500 filma çdo vit, me kryeveprat televizive më të mira të të gjitha kohërave, për tu shijuar para ekranit Tring. Cilësia që ju kërkoni vjen tek ju me kanalet Tring Super, Tring Comedy, Tring Max, Tring Fantasy, Tring Life dhe Tring Shqip.