http://gogaj-ag.com//images/upload_slides/ITALIANKITCHEN.gif

Njoftim:"RadioDeqani"

RadioDeqani Ben dizajnimin e Web Faqeve te Ndermarrjeve,kompanive me lloje te ndrryshme te veprimtarive me qmime shum te volitshme Dizajnimi Behet gjithmon ne konsult me Agjentin naki-wien me porositjen e dizajnit.Njoftim Qdo Ndermarje, Kompani, Apo ,Individ i cili porosit dizajnim Duhet te Posedoj Kontrat Me Pronarin naki-wien i Cili e ka ofertuar ndermarrjen, kompanin ,apo individin Kontrata Behet me Anė te Leternjoftimit,Pasaportes ose ndonje dokument identifikues Te Pronarit. Per Me Teper Kontakto Pronarin naki-wien Dhe Konsultohu Ne Skype:radiodeqani apo ne Numrin e Telefonit +436603210770

1.Porositja Per Domain-Host

RadioDeqani Ben Lshimin e Web Faqeve Ne Menyr Legale Dhe te rregullt ne perputhje me te gjitha ligjet te cilat jan ne fuqi per boten virtuale.Ju Mund te Porositni  Domain-Host Me Emertime te ndrryshme sipas deshires suaj hapsira e web faqes esht e pa kufizuar duke kontaktuar ne selin qendrore ne wien Austri ju mund te beni porosin Direkt ne Numrin e Telefonit +436603210770 Dhe te kunsultoheni me Agjentin naki-wien I Cili Do te Ju Njoftoj Per Procedurat.  

2.Shoutcast Njoftim

Te Gjith ju te cilet jeni te interesuar qe te keni nje shoutcast server per web faqen tuaj kompanija jon RadioDeqani Ben Lshimin e tyre me qmime shum te Volitshme siq e dim kohve te fundit ky verzion i trasnmetimit esht ber shum i famshem dhe  ka ber buj ne te gjitha web faqet shqiptare Kemi shum kompani shqiptare qe spaku e quajn veten ashtu qe  kan keq shfrytzuar Mungesen e RadioDeqani me lshimin e serverave me qmime marramendese kurse kompania jon ka qmime shum te volitshme per ju dhe te arritshme per te gjith klientet tan te cilet jan te kyqur ne "RadioDeqani"

3.Shoutcast Port

Kompania RadioDeqani Ben Lshimin e Serverave shoutcast  Sipas Marrveshjes me Klientin Pra Krejt Qka Duhet esht qe ju te na kontaktoni ne numrin e Telefonit:+436603210770 ose ne verzionin Skype:radiodeqani Dhe Atëher Mund Te BashkBisedoni Me Pronarin E Kompanis naki-wien i Cili Do Te Kujdeset Per Lshimin E Shoutcast Portes Tuaj. 

4.AutoDj

Nje Risi Tjeter Te Cilen Shfaq RadioDeqani Per  Gjith Juve Klient Esht : Me Blerjen e Shoutcast Serverit  Tuaj Ne Kompanin Ton Atëher Juve Klient Te nderuar Ju Lshohet dhe programi Auto Dj Me Nje Qmim Shum Te Volitshem qe serveri juaj te rrij online me muzik te zgjedhur 24/7 Live.   

5.VSP/ Virtual Server Privat

Qasja Remote Desktop Lidhu direkt në Windows desktop me qasje të plotë administrativ për të instaluar aplikacione dhe për të kryer menaxhimin e përgjithshëm Privat Virtual Server. Ne Admin Windows? Nuk shqetësohen, serverat tanë gjithashtu vijnë me opsional Parallels për shfletues bazuar në Server Administratës. 

6.Postimet Ne kompani

 Radio Gener Per Ju Te Cilet Posedoni Radio Ne Internet Dhe Radio e juaj nuk gjindet ne Reportuarin    Ton     Ju lutemi Qe Te Na shkruani ne skype:radiodeqani ose ne posten elektronik radiodeqani@outlook.com dhe posta juaj Do lexohet menjeher nga kujdestari i faqes i cili do te mirret qe automatikisht radio juaj te zer vendin ne radio generet shqipe ose te huaja

Porosit Per Web-Hosting

Qdo Porosi Per Web Faqe dhe Lshim te Shoutcast portes Behet Ne Selin Qendrore Ne wien-Austri Duke kontaktuar Agjentin naki-wien ne ket numer Telefoni +436603210770 Dhe Do te njoftoheni Per Procedurat te cilat jan.

Dizajnim i Web Faqes

Qdo Web Faqe ka nevoj per nje freskim dhe ridizajnim gjithashtu nje kujdes te her pas hershem dhe kompanija jon e Ofron Kete mundesi me nje qmim shum simbolik dhe te Veolitshem  Per Me Shum Informacion Telefononi Ne Ket Numer +436603210770 Dhe bashkbisedo me naki-wien.

 

  • RadioDeqani.net

    Keni hyr nė dhomėn pėr tė kontaktuar mė agjentin kryesor pėr tė bler njė webfaqe komplet apo domain host radio AutoDj + TV TringDigital.
  • Should be Empty:

RadioDeqani
RadioDeqani
TopiliriaRadio Deçan
Tring-tv.eu
RadioDeqani
RadioDeqani
RadioDeqani
RadioDeqani
RadioDeqani
RadioDeqani
RadioDeqani
Das Portal R-D ist geistiges Eigentum von naki-wien Zertifizierter Verkauf über http://www.radiodeqani.net Web radio V2.25 vom: 09.09.2012 - 22:04